16 листопада 2023 року на базі Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок відбулись урочистості з нагоди відзначення професійного свята – Дня працівників сільського господарства. Програмою заходу було передбачено проведення урочистої частини, на якій заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Бучко та виконувач обов’язків голови Львівської обласної ради Юрій Холод вручили подяки науковцям, освітянам, аграріям, керівникам фермерських господарств, провідним спеціалістам підприємств, установ та організацій, які забезпечують успішне функціонування аграрної сфери економіки України.

У складі делегації від Львівського національного університету природокористування на урочистостях до Дня працівників сільського господарства побувала завідувачка кафедри тваринництва і кормовиробництва, професор Наталія Огородник.

На цьому заході директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман ознайомила присутніх з результатами роботи аграрного сектору Львівщини у 2023 році, а директор Агенції регіонального розвитку Орест Фільц представив презентаційний матеріал на тему «Специфіка підготовки бізнес-проєкту на отримання грантів, коштів державних проєктів, міжнародних програм ‒ практичні кейси». Також було обговорено можливості для фермерів у рамках проєкту Центр розвитку фермерства, ефективність використання земель сільськогосподарського призначення державної власності, створення земельного банку, особливий акцент зроблено на важливості забезпечення продовольчої безпеки держави у цей непростий воєнний час.