16-17 листопада 2023 року на базі Національного університету «Львівська політехніка» відбулась VI Міжнародна науково-практична конференція «Управління якістю в освіті та промисловості: досвід, проблеми та перспективи». У рамках проведення конференції було обговорено виконання міжнародного освітнього проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module 101085516-QMSEEI-ERASMUS JMO-2022-HEI-TCH-RSCH, розглянуто інформаційно-вимірювальні технології, стандартизацію, сертифікацію й забезпечення якості освітніх послуг у закладах вищої освіти.

Конференція організована з метою заохочення діалогу між академічним світом і суспільством, активізації науково-теоретичних дискусій та громадських обговорень, підвищення рівня поінформованості про євроінтеграційні процеси, поширення кращих практик європейських країн, розвитку міжнародної наукової співпраці, обміну досвідом і знаннями.

У роботі секції «Європейський досвід впровадження систем управління якістю продукції та послуг в освіті і промисловості» з доповіддю взяла участь завідувач кафедри тваринництва і кормовиробництва Наталія Огородник, для публікації у збірнику матеріалів конференції подано тези на тему «Імплементація стандартів ЄС у сфері органічного сільського господарства».