17 листопада 2023 року у Будинку вчених відбулось нагородження лауреатів Премії Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти Львівщини. Даний захід був приурочений до відзначення Міжнародного дня студентів й організований Департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації у рамках реалізації Програми розвитку освіти Львівської області на 2021–2025 роки з метою створення умов для стимулювання творчого та інтелектуального потенціалу обдарованої молоді, підвищення її мотивації до наукової діяльності.

Цьогоріч здобувачами цієї престижної нагороди у галузі природничих і технічних наук стали 42 представники талановитої студентської молоді, серед яких член студентського наукового гуртка «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві», магістр V року навчання факультету агротехнологій та екології Львівського національного університету природокористування Андрій Дроздовський. За активну життєву і громадську позицію, особистий внесок у розвиток і утвердження вітчизняної науки, сприяння суспільному прогресу, соціально-економічним перетворенням в Україні та світі заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Іван Собко вручив йому Диплом лауреата.

Вітаємо студента нашого наукового гуртка з цією вагомою перемогою й бажаємо подальших наукових звершень!