1 грудня 2023 року доцент кафедри тваринництва і кормовиробництва Іван Франкович Дудар провів відкрите заняття для студентів групи В-42 з навчальної дисципліни «Польове кормовиробництво» на тему «Морфологічні, біологічні і господарські особливості основних видів бобових та злакових трав». На занятті були присутні завідувач кафедри, професор Наталія Зіновіївна Огородник, доцент Сергій Ярославович Павкович, провідний фахівець Віра Ярославівна Якимець.

Упродовж практичного заняття було розглянуто значення, морфологічні, біологічні та екологічні особливості лучних кормових трав, різноманітність їх використання, поширення й потенціал урожайності. Студенти ознайомились із основними рослинами сіножатей і пасовищ, навчились розрізняти за вегетативними органами та насінням різні види кормових трав.

Присутні позитивно оцінили проведене відкрите заняття, відзначили високий навчально-методичний та науковий рівень викладача.