6 грудня 2023 року на кафедрі тваринництва і кормовиробництва відбувся науковий семінар на тему «Вітамінні препарати у підвищенні життєздатності молодняку сільськогосподарських тварин». Науковий семінар провела завідувачка кафедри, професор Наталія Огородник. На семінарі розглядались питання щодо актуальності застосування у тваринництві вітамінних препаратів з метою активації імунобіологічної реактивності організму, їх ролі у підвищенні збереженості сільськогосподарських тварин, особливо молодняку.

Увагу присутніх привернули швидке використання в організмі тварин парентерально введених ін’єкційних форм вітамінів і проблема з пролонгацією їх дії. Доповідач наголосила на необхідності застосування вітамінів у вигляді ліпосомальних препаратів, оскільки це не лише захищає діючі речовини від швидкої елімінації, але й збільшує їх ефективність при профілактиці імунодефіцитних станів тварин у ранній постнатальний період розвитку, сприяє відновленню метаболічних процесів й активному формуванню специфічних механізмів захисту.