15 січня 2024 року на кафедрі тваринництва і кормовиробництва відбулось попереднє заслуховування кваліфікаційних робіт студентів 2 року навчання – здобувачів рівня вищої освіти «Магістр». На попередньому захисті були присутні завідувачка кафедри, д.вет.н. Наталія Огородник, доценти, к.с.-г.н. Сергій Павкович та Іван Дудар. Студенти представили доповіді та презентаційні матеріали, що стосувались виконаних упродовж навчання у Львівському національному університеті природокористування дворічних досліджень. У своїх доповідях магістри розкрили особливості технологій вирощування, догляду й збирання сільськогосподарських культур. Власні дослідження магістрів містили дані щодо обсягів урожайності й поживної цінності, показників зоотехнічного аналізу досліджуваних культур, економічної й енергетичної ефективності їх вирощування. До попереднього захисту кваліфікаційні роботи студентів пройшли перевірку на плагіат й отримали позитивну оцінку рецензентів і консультантів з розділів «Охорона навколишнього природного середовища» й «Охорона праці та захист населення». Бажаємо студентам-магістрам гарного представлення свого доробку перед екзаменаційною комісією й успішного захисту кваліфікаційних робіт!