29 лютого 2024 р. студент Львівського національного університету природокористування групи Аг-51 Сергій Йосипович Федишин на засіданні наукового гуртка «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві» й на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023–2024 н.р. (спеціальність «Агрономія») представив наукову роботу, виконану на тему «Урожайність й поживна цінність зерна сортів озимого ячменю за енергоощадної технології вирощування» (науковий керівник – д.вет.н., професор Наталія Зіновіївна Огородник). Конкурсна комісія з розгляду студентських наукових робіт під головуванням заступника декана з наукової роботи факультету агротехнологій та екології доцента Володимира Сергійовича Борисюка вирішила за перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт нагородити С.Й. Федишина Дипломом другого ступеня. Вітаємо нашого студента-магістра із перемогою й бажаємо нових наукових здобутків!