6 березня 2024 р. відбулось засідання наукового гуртка «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві», на якому було заслухано студентів кафедри тваринництва і кормовиробництва щодо підготовки до Звітної студентської наукової конференції. Студенти представили доповіді й презентували матеріали своїх експериментальних досліджень, проведених упродовж 2023 року. Тематика наукових доповідей стосувалась вивчення особливостей формування продуктивності та поживної цінності зерна сої, люпину, пшениці ярої й озимої, кукурудзи, гороху, пелюшки, ячменю ярого та озимого, жита озимого, тритикале ярого, зеленої маси конюшини, з’ясування впливу передпосівної інокуляції насіння пшениці озимої. Керівник наукового гуртка Н.З. Огородник відзначила добру підготовку гуртківцями матеріалів наукових робіт. Присутні на засіданні обрали кращі доповіді студентів, які було запропоновано делегувати для представлення наукового гуртка на Звітній студентській науковій конференції факультету агротехнологій та екології за результатами досліджень у 2023 році.