З 20 до 27 лютого 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри тваринництва і кормовиробництва брали участь у курсах підвищення кваліфікації за темою «Впровадження інтерактивних технологій на заняттях у вищій школі». Викладач курсів Галина П’ятакова люб’язно поділилась цікавими підходами до організації навчального процесу для ефективнішого викладання дисциплін та електронним посібником «Інтерактивні технології у вищій школі», а викладач Марія Крива ознайомила слухачів із презентаційними матеріалами щодо особливостей організації дистанційного навчання з використанням цифрових інструментів, різноманітних платформ, нових напрямків й методологій. На основі заслуханої інформації науково-педагогічні працівники кафедри набули базових навичок з інтерактивних методів викладання та форм міжособистісної взаємодії шляхом застосування тренінгової технології та проведення дидактичних ігор. Свідоцтво про підвищення кваліфікації в обсязі 30 годин (1 кредит ЄКТС) отримали завідувач кафедри Наталія Огородник, доценти Сергій Павкович, Іван Дудар, в.о. доцентів Віталій Ткачук й Мирослав Пащак.