7 березня 2024 р. на кафедрі тваринництва і кормовиробництва відбувся науковий семінар на тему «Особливості створення пасовищ з урахуванням природно-кліматичних умов». Науковий семінар провів доцент Іван Дудар. Захід було проведено згідно з планом основних заходів у рамках наукової роботи. На семінарі були присутні: завідувач кафедри, професор Наталія Огородник, доцент Сергій Павкович, в.о. доцентів Віталій Ткачук і Мирослав Пащак, доцент кафедри екології Богдан Кректун та студенти факультету агротехнологій та екології. Доцент кафедри тваринництва і кормовиробництва Іван Дудар ознайомив присутніх зі значенням пасовищ та пасовищного корму для тварин, системами та технікою випасання, організацією території, обладнанням культурних пасовищ, раціональним використанням та доглядом за травостоями. Висвітлив особливості створення і раціонального використання пасовищ у різних ґрунтово-кліматичних зонах України.