14-15 березня 2024 р. завідувач кафедри тваринництва і кормовиробництва ЛНУП, професор Наталія Огородник взяла участь у тренінгу «Вивчення європейського досвіду впровадження систем управління якістю освітніх послуг», що проводився у рамках Міжнародного проєкту Erasmus+ Jean Monnet Module «European Experience in Implementing Quality Management Systems for Products and Services» («Європейський досвід впровадження систем управління якістю продукції та послуг»). Даний захід відбувався у змішаному форматі й проводився на базі Національного університету «Львівська політехніка», він об’єднав близько 130 учасників з різних державних установ, освітніх закладів, підприємств та громадських організацій. Спікери тренінгу наголосили на потребі забезпечення якісної освіти, на важливості запровадження сучасних стандартів управління якістю освітніх послуг, на відповідності систем управління якістю освіти вимогам стандартів ISO 9001 і ESG 2015, на підготовці й підборі персоналу та проведенні його незалежної сертифікації у сферах менеджменту, медицини, енергетики і автомобільній галузі. Даний тренінг дозволив ознайомитись з інноваціями та кращими практиками в управлінні якістю освіти й можливостями для впровадження європейського досвіду в Україні.