19 березня 2024 року в.о. ректора Львівського національного університету природокористування Василь Лопушняк вручив студенту групи Аг-51 Андрію Дроздовському Грамоту за активну участь у Звітній студентській науковій конференції за результатами наукових досліджень 2023 р., а студент групи Аг-42 Ростислав Тютюнник отримав Грамоту за підписом декана факультету агротехнологій та екології Володимира Бальковського. Цьогоріч на факультеті агротехнологій та екології у рамках Звітної студентської наукової конференції за результатами наукових досліджень 2023 р. науковий гурток «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві» представляли Андрій Дроздовський із доповіддю «Вплив передпосівної інокуляції насіння пшениці озимої на формування її продуктивності» та Ростислав Тютюнник, тематика досліджень якого стосувалась вивчення «Формування урожайності та поживної цінності зерна сої різних сортів». Згідно з засіданням студентської наукової конференції факультету було прийнято ухвалу кращі доповіді наукових досліджень відзначити нагородами. Вітаємо наших студентів-гуртківців із нагородженням й високою оцінкою їхніх наукових здобутків, бажаємо подальших звершень у царині науки!