22 березня 2024 р. працівниками кафедри тваринництва і кормовиробництва було організовано науковий семінар на тему «Оптимізація азотного живлення зернових культур з урахуванням агрономічних і економічних аспектів» для студентів першого та третього курсів РВО «Бакалавр» спеціальності 201 «Агрономія». Семінар провів доктор філософії, в.о. доцента кафедри тваринництва і кормовиробництва Мирослав Олександрович Пащак, який свого часу був агрономом ТОВ «Деметра Україна», «Контінентал Фармерз Груп» та «Акріс Захід». Як наголосила присутнім завідувач кафедри тваринництва і кормовиробництва Наталія Зіновіївна Огородник, сьогодні Мирослав Олександрович Пащак працює провідним спеціалістом у відомій українській компанії ТОВ «Барком» і є одним із професійних агрономів, практиків від виробництва. Доповідач поділився зі студентами основними аспектами ролі азоту у живленні рослин, охарактеризував наявні сьогодні на українському ринку азотні добрива і обґрунтував вибір агрономів на користь того чи іншого джерела азоту, продемонстрував розрахунки, якими користуються при визначенні потреби пшениці озимої та кукурудзи в азотному живленні з огляду на заплановану урожайність культур, та вказав на їх залежності від ґрунтово-кліматичних і агротехнічних умов вирощування.