14 травня 2024 р. працівниками кафедри тваринництва і кормовиробництва було організовано науковий семінар на тему «Сучасна технологія вирощування сої». Семінар провів доктор філософії, в.о. доцента кафедри тваринництва і кормовиробництва Мирослав Олександрович Пащак, який свого часу був агрономом ТОВ «Деметра Україна», «Контінентал Фармерз Груп» та «Акріс Захід». Як наголосила присутнім завідувач кафедри тваринництва і кормовиробництва Наталія Зіновіївна Огородник, сьогодні Мирослав Олександрович Пащак працює провідним спеціалістом у відомій українській компанії ТОВ «Барком» і є одним із професійних агрономів.
Доповідач поділився зі студентами основними технологічними моментами та практичним досвідом вирощування сої, своїм баченням щодо сівозміни, вибору ґрунтообробітку, термінів посіву, живлення та ролі інокуляції у живленні рослин сої. Також Мирослав Олександрович розповів про підходи щодо захисту рослин від бур’янів, шкідників та хвороб, які використовує на виробництві, охарактеризував ситуацію щодо вирощування культури в Україні та світі і її використання.