23 травня 2024 р. у рамках профорієнтаційної роботи науково-педагогічні працівники кафедри тваринництва і кормовиробництва побували у низці шкіл Золочівщини.  Особливо приємні враження отримали від відвідання Андріївського закладу загальної середньої освіти І-III ступенів Золочівського району Львівської області. Завідувач кафедри Наталія Огородник ознайомила потенційних абітурієнтів із основними віхами становлення Львівського національного університету природокористування, його структурною організацією, факультетами, спеціальностями, творчими колективами, спортивними гуртками й секціями, здобутками та перемогами наших студентів, акцентувала увагу на зручному розташуванні та інфраструктурних особливостях закладу, що збільшує можливості для цікавого проведення студентського дозвілля.  Вихованець Андріївського ЗЗСО, а сьогодні найактивніший студент наукового гуртка «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві» Андрій Дроздовський із власного досвіду поділився з присутніми усіма тонкощами здобуття фаху агронома та розповів про переваги навчання в університеті й широкі можливості для працевлаштування.  До уваги учнів було представлено проморолики, які презентували різні спеціальності факультету агротехнологій та екології, що викликало жваве обговорення й зацікавлення у школярів.
Щиро вдячні керівникам, педагогам та учням шкіл за теплий прийом, бажаємо абітурієнтам успішно скласти вступні іспити та з нетерпінням чекаємо усіх у гостинних стінах Львівського національного університету природокористування!