13 червня 2024 р. відбувся II етап конкурсу «Кращий студентський науковий гурток Львівського національного університету природокористування 2024». Луцик Василинка, староста студентського наукового гуртка «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві», продемонструвала для студентської молоді та наукових керівників університетських гуртків презентацію звіту щодо наукової діяльності гуртківців кафедри упродовж 2023–2024 навчального року. За пророблену роботу науковий гурток кафедри тваринництва і кормовиробництва посів III місце у II етапі конкурсу «Кращий студентський науковий гурток Львівського національного університету природокористування 2024».
Щиро вдячні проректору з наукової роботи Богданові Гульку, науковому товариству студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Львівського національного університету природокористування в особі Зоряни Рижок і керівнику наукового товариства факультету агротехнологій та екології Наталії Везі за високу оцінку нашого наукового доробку!