17 червня 2024 року відбулось нагородження численними відзнаками, зокрема Дипломом третього ступеня, студентського наукового гуртка «Сучасні технології у тваринництві і кормовиробництві» кафедри тваринництва і кормовиробництва факультету агротехнологій та екології за перемогу у конкурсі «Кращий студентський науковий гурток Львівського національного університету природокористування 2024». В.о. ректора, д.с.-г.н., професор Василь Іванович Лопушняк також вручив Грамоту д.вет.н., професору, завідувачу кафедри тваринництва і кормовиробництва Наталії Зіновіївні Огородник за підготовку до участі у конкурсі «Кращий студентський науковий гурток Львівського національного університету природокористування 2024». Окрім цього, Дипломом першого ступеня було відзначено студента групи Аг-51 факультету агротехнологій та екології Андрія Дроздовського за перемогу в конкурсі «Кращий студент-науковець Львівського національного університету природокористування 2024».
Вдячні керівництву університету за можливість студентам реалізовувати свої наукові здібності і працювати на благо розвитку української науки, бажаємо всім перемоги і подальших наукових звершень під мирним небом України!