Книги – кораблі думок, що мандрують по хвилях часу і бережно несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління.

Ф. Бекон

26 вересня 2023 року проведено виховну годину для студентів першого курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» факультету землевпорядкування та туризму ЛНУП.

Студенти групи ЗВ-11 разом з куратором Галиною Нестеренко ознайомилися з Науковою бібліотекою Львівського національного університету природокористування. Директорка Наукової бібліотеки Марія Грицевич цікаво розповіла студентам про історію становлення та розвитку бібліотеки, ознайомила із принципами її роботи. Присутніх зацікавила розповідь про історію стародруків, вони оглянули стелажі з періодикою та книгами, відчули подих історії та дослідництва в читальній залі. Директор розповіла про засади організації університетської бібліотеки, систему обслуговування, пошук книг за каталогами, можливості доступу до електронних видань. Було змістовно, пізнавально та корисно. Щиро дякуємо!