Згідно з графіком відбулося ще одне засідання студентського наукового гуртка «Галузеві кадастри», який функціонує на кафедрі земельного кадастру Львівського національного університету природокористування. Робота студентського наукового гуртка допомагає не тільки проявити себе і актуалізувати своє мислення, але й обговорити актуальні питання розвитку земельних відносин у сучасних умовах. Здобувачі вищої освіти висловлюють креативні ідеї щодо перспектив розвитку наукового гуртка та бажання набуття навичок дослідницької роботи, розширення кругозору та ерудиції. Загалом обговорені питання стосувалися ключових аспектів наукових досліджень та публікацій, які мають велике значення для наукового прогресу. Керівник наукового гуртка доцент кафедри земельного кадастру Мирослава Смолярчук розповіла студентам про наукові заходи, які відбудуться найближчим часом на факультеті. Зокрема, проінформовано про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, Звітної студентської наукової конференції факультету землевпорядкування та туризму за результатами наукових досліджень 2023 р., яка проходитиме 6-8 березня 2024 року, III Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Актуальні питання землекористування та туризму в контексті сталого розвитку України», яка відбудеться 18 квітня 2024 року. Крім того, здобувачів вищої освіти ознайомлено і з іншими науковими заходами, які організовують українські заклади освіти. Маємо сподівання, що здобувачі вищої освіти й надалі продовжуватимуть активно долучатися до студентської наукової роботи, працюватимуть над досягненням наукових цілей.