Викладачі кафедри земельного кадастру Львівського національного університету природокористування долучилися до круглого столу «Електронні документи в землеустрої і топографо-геодезичній діяльності: поточний стан і перспективи», який проходив в онлайн-режимі.

На заході обговорювалися важливі питання, серед яких:

- Яким є сучасний стан електронного документообігу в землевпорядній та топографо-геодезичній діяльності?

- Яких покращень потребує нормативне регулювання створення електронних документів із результатами землевпорядних та топографо-геодезичних робіт?

- Чи достатній рівень технологічної підтримки електронного документообігу, включаючи програмне забезпечення, апаратне забезпечення та проблеми з доступом до кадастрових та реєстраційних систем?

У ході заходу присутні розглядали й інші важливі питання застосування електронних документів в землеустрої і топографо-геодезичній діяльності. Окрема увага звернута на шляхи вирішення окреслених питань, які пропонували фахівці з усіх куточків держави.