В рамках запланованих наукових заходів кафедрою земельного кадастру проведено науковий семінар «Електронні аукціони як інструмент конкурентоспроможного земельного ринку».
Запрошеними гостями заходу були представники приватного підприємства «Фірма Сомгіз», яке на сьогодні є ще й оператором електронного майданчика АТ «Прозорро. Продажі», – генеральний директор Олександр Сімчук та заступник директора Оксана Цифуляк. До зустрічі долучились декан факультету землевпорядкування та туризму, викладачі інших кафедр та здобувачі освіти.
В межах зустрічі відбулося активне спілкування з проблемних питань продажу об’єктів нерухомості, зміщення акцентів активності функціонування регіональних ринків в умовах ведення воєнних дій.