У рамках проведення профорієнтаційної роботи та з метою залучення випускників ліцеїв до здобуття освіти у Львівському національному університеті природокористування декан факультету землевпорядкування та туризму Павло Колодій, завідувачка кафедри земельного кадастру Руслана Таратула, доцент Наталія Шпік, завідувачка кафедри туризму Оксана Крупа відвідали Стебницький ліцей № 7, ліцей № 2 Дрогобицької міської ради та Дрогобицький науковий ліцей імені Богдана Лепкого.
Зустріч здобувачів освіти ліцеїв та викладачів факультету проходила в дружній атмосфері. Ліцеїстів проінформовано про різносторонні аспекти діяльності нашого закладу, спеціальності, за якими готують фахівців, умови вступу на навчання, основні напрямки роботи факультету та кафедр зокрема, переваги проживання у студентському містечку.