14 березня на кафедрі управління земельними ресурсами, геодезії та кадастру факультету лісового господарства, деревооброблювальних технологій та землевпорядкування ДБТУ відбулось обговорення освітніх програм підготовки здобувачів І та II РВО за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій». До обговорення було запрошено стейкхолдерів та представників академічної спільноти. Зокрема, до участі в обговоренні долучилися представники факультету землевпорядкування та туризму Львівського національного університету природокористування: проф. О.Ф. Ковалишин, декан факультету, доц. П.П. Колодій, завідувач кафедри земельного кадастру, проф. Р.Б. Таратула, завідувач кафедри геодезії та геоінформатики, проф. Р.М. Ступень.
Зустріч була результативною, оскільки учасники під час обговорення надали актуальні поради щодо підготовки здобувачів за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».