Незважаючи на повномасштабну війну, наукова робота кафедри продовжується. Наукова робота кафедри виконується в рамках держбюджетної підтеми «Удосконалення землеустрою та земельних відносин для забезпечення збалансованого використання земель у контексті просторового розвитку територій». Одним з результатів роботи стала нещодавня публікація в «Українському журналі прикладної економіки та техніки» статті аспіранта Богдана Нарадового «Стратегічна екологічна оцінка в просторовому плануванні» з цікавими інноваційними ідеями. Зокрема, для вдосконалення сучасного просторового планування територій автор пропонує включити в стратегічну екологічну оцінку земель показник екологічної спроможності земельної ділянки. Також автор розробив методику розрахунку даного показника, який включає такі складові: коефіцієнт екологічної стабільності, коефіцієнт екологічної небезпеки та коефіцієнт антропогенного навантаження. Автором аргументується пропозиція щодо включення в СЕО (стратегічну екологічну оцінку) комплексних планів показників екологічної спроможності території.

Результатом активної наукової роботи Богдана Нарадового є готове дисертаційне дослідження на тему «Просторове планування в процесі управління земельними відносинами». Попередній захист планується на 30 березня 2023 р.