Звітна студентська наукова конференція

6 березня 2024 року на кафедрі екології Львівського НУП відбувся I етап Звітної студентської наукової конференції за результатами наукових досліджень 2023 року.
Основні напрямки наукових доповідей були зосереджені на таких тематиках: нормативно-правові аспекти природоохоронної діяльності; рекреація; збереження біорізноманіття; технології захисту довкілля; екологічна безпека урбанізованих територій.
В ході конференції учасники не лише поділилися своїми напрацюваннями, але й отримали цінні відгуки та зауваження. Це дасть їм можливість вдосконалити свої дослідження та визначити подальші напрямки роботи. Рівень представлених робіт був високим, що свідчить про ґрунтовну підготовку та знання учасників.
Переможці делеговані на II етап Звітної студентської наукової конференції на секційному засіданні факультету агротехнологій та екології.
Бажаємо успіхів і наукових звершень нашим здобувачам вищої освіти!