В рамках договору про співпрацю між Львівським національним аграрним університетом і Університетом технологічно-природничим ім. Яна і Єнджея Снядецьких (УТП) м. Бидгощ з 8 по 10 червня 2015 року на факультеті агротехнологій та екології перебувала делегація з факультету рільництва та біотехнології на чолі з деканом – д-р. габ, проф. Є. Спихай-Фабісяк. До складу делегації входили також заступники декана з різних напрямів роботи І. Длугош та П. Піщек.

З метою розвитку напрямів співпраці між університетами делегація зустрілася з першим проректором, професором В. М. Боярчуком. Сторони обговорили можливості спільного навчання студентів ЛНАУ і УТП, проходження виробничої практики у фірмах і аграрних підприємствах, які є партнерами університету, перспективи здобуття подвійних дипломів ЛНАУ і УТП. Також було обговорено можливість стажування викладачів ЛНАУ у Польщі та проведення спільних наукових досліджень як на лабораторній базі ЛНАУ, так і на базі УТП.

Крім цього, були проведені зустрічі з науково-педагогічними працівниками факультету агротехнологій та екології. Гості ознайомилися зі структурою факультету, матеріально-технічною базою кафедр, основними напрямами наукових досліджень та науковими здобутками.

В рамках зустрічей було обговорено можливості спільних наукових досліджень з питань вивчення зміни властивостей різних типів ґрунтів під впливом застосування мікробіологічних препаратів, біотестування сортів основних сільськогосподарських культур та вирощування селекційного матеріалу in vitro.

Також учасники зустрічі обговорили проблеми підготовки фахівців в Україні і Польщі, а також шляхи підвищення якості вищої освіти і можливі форми співробітництва у цій царині.

У результаті проведених зустрічей сторони узгодили навчальні плани підготовки бакалаврів і магістрів, обговорили порядок і терміни навчання студентів факультету на базі УТП та процедуру взаємного зарахування навчальних дисциплін. Польська сторона також запевнила НПП факультету про цілковиту підтримку у проведенні аналітичних досліджень ґрунту рослинного матеріалу на надсучасному обладнанні, написанні спільних наукових праць, проведенні науково-організаційних заходів.

Польські колеги також взяли участь у Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції «Агрохімічні та агроекологічні проблеми підвищення родючості ґрунтів і використання добрив», присвяченій 150-річчю від дня народження академіка Д. М. Прянишникова та Міжнародному Дню агрохіміка.