Землевпорядний факультет – це важливий підрозділ Львівського національного аграрного університету. Сьогодні тут навчається 500 студентів денної форми та майже 700 студентів заочної форми навчання.

Структуру факультету складають п’ять кафедр, навчальну, наукову та виховну роботу забезпечує висококваліфікований професорсько-викладацький колектив, у якому працює 7 академіків та членів-кореспондентів галузевих академій, 4 докторів наук, професорів, 29 кандидатів наук. Вони здійснюють якісну, прикладну, професійну та наукову підготовку студентів за спеціальностями:

* ОКР «Бакалавр»

- Геодезія, картографія та землеустрій, 4 роки навчання;

* ОКР «Спеціаліст»

- Землеустрій та кадастр, 1 рік навчання;

* ОКР «Магістр»

- Землеустрій та кадастр, 1 рік навчання;

- Геоінформаційні системи і технології, 1 рік навчання;

- Економіка довкілля і природних ресурсів, 1,6 року навчання;

- Оцінка землі та нерухомого майна, 1,6 року навчання.Діяльність факультету спрямована на підготовку інженерів-землевпорядників залежно від потреб землевпорядного виробництва. За час функціонування факультету випущено понад 8000 інженерів-землевпорядників, які на сьогодні працюють в системі Державного агентства України із земельних ресурсів, в обласних, міських і районних управліннях (відділах) земельних ресурсів, регіональних центрах державного земельного кадастру та районних державних земельно-кадастрових бюро, в науково-дослідних і проектних інститутах землеустрою, в міських, селищних і сільських радах та інших державних, комунальних і приватних землевпорядних організаціях.

Факультет налагодив зв’язки із вченими навчальних закладів і науково-дослідних установ Австрії, Данії, Польщі, Словаччини шляхом проведення спільних симпозіумів, конференцій, стажування викладачів. Студенти ІІ-ІV курсів проходять начальну та ознайомлювальну сільськогосподарську практику у Польщі, Франції, Великобританії і Німеччині. Навчальний процес на всіх спеціальних кафедрах ведеться в тісному зв’язку із найновішими досягненнями землевпорядної науки і практики. Цьому сприяє активна участь викладачів у випуску навчальних посібників, методичних рекомендацій, залучення до занять працівників філіалів кафедр на виробництві, виконання курсових і дипломних проектів на об’єктах, що відповідають сучасним формам землеволодіння і землекористування.

Для навчання студентів на спеціальних кафедрах є сучасні геодезичні прилади і інструменти, комп’ютерні класи, навчально-методична література.

На землевпорядному факультеті, як і в університеті в цілому, створено належні умови для всебічного розвитку майбутніх фахівців-землевпорядників.