Стюрко Марина Олександрівна – кандидат сільськогосподарських наук, в.о. доцента кафедри генетики, селекції та захисту рослин.

У 2010 році закінчила Дніпропетровський державний аграрний університет за спеціальністю «Агрономія» і здобула кваліфікацію агронома-дослідника.

У 2011 році закінчила Дніпропетровський державний аграрний університет за спеціальністю «Облік і аудит».

З 2010 року працювала у С(Ф)Г «Руслан» Дніпропетровської області, на посаді агронома.

З 2011 року навчалась в аспірантурі в ДУ Інститут сільського господарства степової зони НААН України.

З 2014 року працювала науковим співробітником у ДУ Інститут сільського господарства степової зони НААН України, у лабораторії методів збереження та стандартизації зерна.

У 2015 році захистила дисертацію на здобуття кандидата сільськогосподарських наук  на тему: «Фактори формування та методи визначення схожості насіння гібридів кукурудзи» за спеціальністю 06.01.05 — селекція і насінництво.

З 2017 року працювала у С(Ф)Г «Земля» Дніпропетровської області, на посаді агронома.

З вересня 2023 р. — в. о. доцента кафедри генетики, селекції та захисту рослин Львівського національного університету природокористування.

Автор понад 30 наукових праць.

ORCID: 0009-0001-1159-636X

Індекс Гірша в Google Scholar – 3.