Корінець Юрій Ярославович
У 1983 році закінчив ветеринарний факультет Львівського зооветеринарного інституту за спеціальністю «Ветеринарія» з присвоєнням кваліфікації «Ветеринарний лікар».
Після здобуття вищої освіти обіймав посади: старшого ветеринарного лікаря відділення № 2 Південного відділення ВАСХНІЛ НДІ «Асканія Нова»; головного ветлікаря колгоспу ім. Кірова Стрийського району; аспіранта, молодшого наукового співробітника, наукового співробітника, старшого наукового співробітника, завідувача лабораторії Інституту біології тварин НААН України; доцента кафедри екології Львівського національного аграрного університету.
З 1999 року – на науково-педагогічній роботі у Львівському національному аграрному університеті.
З 1990 року – кандидат біологічних наук за спеціальністю 03.00.13 – фізіологія людини і тварин. Тема дисертації – «Білковий склад крові і молока високопродуктивних корів в залежності від розщеплюваності протеїнів раціону».
1999 рік – атестат старшого наукового співробітника.
Вчене звання доцента кафедри екології та біології присвоєно у 2003 році.
Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти – 38 років, у тому числі у даному закладі – 25 років.
Основні напрями наукових досліджень:
- Екологічна оцінка стану природних та агроекосистем Західного регіону України.
- Вплив антропогенних чинників на стан земельних ресурсів та водних екосистем.
За освітньо-професійними програмами РВО Бакалавр читає навчальні дисципліни:
ОПП «Екологія» – Агроекологія;
ОПП «Технології захисту навколишнього середовища» – Агроекологія, Технології захисту земельних ресурсів.
За освітньо-професійною програмою «Екологія» РВО «Магістр» – Екологічний нагляд за земельними ресурсами та надрами.
За освітньо-науковою програмою «Екологія» РВО «Доктор філософії» читає навчальну дисципліну «Аграрні екосистеми».
Учасник програми «Qualification Framework for Environmental Studies at Ukrainian Universities – QUANTUS» TEMPUS-544524-Tempus-12013-1PL-TEMPUS-SMHES, ERASMUS + 103 Staff mobility for teaching, ERASMUS + Підвищення спроможності університетів щодо запровадження та участі в кластерах на принципах інноваційності і збалансованості.
Член науково-технічної ради парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Дублянський».
У 2019 році пройшов науково-педагогічне стажування на кафедрі екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Національного університету «Львівська політехніка».
У 2020 році пройшов науково-педагогічне стажування у Навчально-науковому інституті заочної та післядипломної освіти Львівського національного аграрного університету. Тема: «Використання платформи Zoom для дистанційного навчання та роботи. Користування платформою Moodle. Методика ведення заняття в дистанційному режимі». Свідоцтво про підвищення кваліфікації (стажування) серія ПК номер 00493735/000173-20 від 01.07.2020 р.
У 2021 році пройшов науково-педагогічне стажування у Навчально-науковому інституті заочної та післядипломної освіти Львівського національного аграрного університету. Тема: «Організація навчального процесу у закладах освіти за допомогою сучасних інноваційних технологій, інтегрування різних систем та платформ у єдине віртуальне навчальне середовище». Свідоцтво про підвищення кваліфікації (стажування) серія ПК номер 00493735/000661-21 від 19.03.2021 р.
Навчально-методичні та наукові публікації
Опубліковано понад 150 наукових та навчально-методичних праць, посібників та підручників, у тому числі 2 у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus або Web of Science. Автор 2 наукових монографій та 4 навчальних посібників.
ORCID ID: https://orcid.org/0000-0001-8920-3186
Scopus: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57716817300
Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&pli=1&user=E9CwOiIAAAAJ
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.