З метою поглиблення ідеї національно-патріотичного виховання, ознайомлення з історико-культурною спадщиною м. Львова та нівелювання теоретично-практичного бар’єра в освітньому процесі у здобувачів вищої освіти спеціальності 242 «Туризм» 23 листопада 2022 р. під керівництвом завідувачки кафедри туризму Оксани Крупи викладачами кафедри Юлією Боруцькою, Оксаною Березівською, Іриною Дидів згідно з програмами навчальних дисциплін «Туристичне краєзнавство», «Сервісологія», «Туристичне країнознавство» було проведено виїзне інтегроване навчально-екскурсійне заняття «Через знання минулого – до боротьби за майбутнє».

Основними об’єктами дослідження нашого туристичного маршруту в контексті навчальних дисциплін і національно-патріотичної тематики були наступні історико-культурні, природні та інфраструктурні туристично-рекреаційні локації:

- Будинок вчених (пам’ятка архітектури місцевого значення, необароковий стиль);

- Bankhotel (сучасний готель в історичній частині Львова);

- Регіональна філія «Львівська залізниця» (управління залізниці);

- Пам’ятник Героям ЗУНР (історична пам’ятка, присвячена 100-літтю Листопадового чину та утворення ЗУНР);

- Святоюрський комплекс (Святоюрська гора та Церква Юра – архітектурна пам’ятка світового значення, що нині перебуває під охороною Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО);

- Західний науковий центр НАН України (пам’ятка пізнього необароко);

- Парк імені Івана Франка (пам’ятка садово-паркового мистецтва національного значення, найстаріший міський парк в Україні);

- Пам’ятник І. Франку (зразок монументалізму, пам’ятник визначному українському письменникові, поету, вченому і мислителю);

- Університет імені Івана Франка (пам’ятка архітектури національного значення).

Варто наголосити, що сьогодні вже укотре кожний квадратний метр невеличкої частинки нашого Львова був обґрунтований вагомим історичним фактом. Отож, дякуючи усім охоронцям земним і небесним, нам вдалося спокійно, без повітряних тривог, зреалізувати усе задумане.

Щиро вдячні адміністрації Львівського національного університету природокористування, деканесі факультету землевпорядкування та туризму ЛНУП Наталії Стойко, завідувачці кафедри туризму Оксані Крупі за абсолютне сприяння у роботі та підтримку усіх ініціатив.

Спасибі нашим найкращим здобувачам освіти за розуміння, терпіння, сумлінність, позитив і бажання вчитися.

Освічена нація – світле майбутнє України!