17 травня 2024 р. науково-педагогічні працівники кафедри тваринництва і кормовиробництва провели контрольне зважування птиці у рамках виконання досліджень з етапу «З’ясувати механізми дії нових комплексних кормових добавок, створених на основі пребіотичних сполук та штамів симбіотичних мікроорганізмів, на формування метаболічних процесів в організмі птиці у критичні періоди розвитку». У 2024 році кафедра продовжила п’ятирічну тематику під загальною назвою «Встановити ефективність впливу на продуктивність та збереженість тварин і птиці нових комплексних кормових добавок та дослідити кількісні і якісні зміни показників урожайності бобів кормових, залежно від мінерального удобрення». Згідно з дослідженнями перепелам контрольної групи згодовували стандартний раціон, а перепелам дослідної групи до раціону додавали пробіотичну добавку, що містила симбіотичні штами мікроорганізмів Lactobacillus acidophilus і Enterococcus faecium. Упродовж експериментів у різні вікові періоди вивчали особливості функціонування організму перепелів за дії вказаних чинників, при цьому спостерігали за клінічним станом і збереженістю птиці та проводили визначення середньодобових приростів маси тіла.