4 березня 2024 року на кафедрі геодезії і геоінформатики відбулась гостьова лекція доцента Ігоря Колба для студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Львівського фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну. Такий вид занять практикується як ефективний спосіб налагодження комунікації студентів та викладачів кафедри з майбутніми абітурієнтами, а також зі студентами та викладачами інших ЗВО.
Слухачі ознайомились з базовими положеннями геоматики – сучасного наукового, практичного та освітнього напрямку, що поєднує методи геодезії, картографії, геоінформатики, дистанційного зондування Землі для створення цифрових просторових моделей територій, геосистем, інженерних об’єктів тощо.
Формат заходу передбачав виклад навчального матеріалу, що супроводжувався змістовною мультимедійною презентацією, демонстрацією можливостей сучасних технічних і програмних засобів. Під час лекції слухачі мали можливість поглибити свої знання та поставити запитання викладачам кафедри.