01.12.2016 р. на економічному факультеті відбулися загальні збори викладачів та студентів, де обговорювались наступні питання:

1. Підготовка до заліково-екзаменаційної сесії студентів 1-4 курсів ОС «Бакалавр», ОКР «Спеціаліст» та ОС «Магістр» 1 року навчання.

Декан факультету озвучив терміни відпрацювання пропущених занять, здачі заліків, захисту курсових робіт, складання іспитів.

Було наголошено на тому, що студенти, які навчаються згідно з індивідуальним графіком, складають заліки, іспити, захищають курсові роботи, а також відпрацьовують пропущені заняття при комісію у складі 3-х осіб (представник деканату, завідувач кафедри, ведучий викладач).

1. Рівень готовності документів для виїзду на практику у Польщу (Плантація «Над Танвія») .
  2. Рівень готовності студентів до Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та олімпіад.
  3. Аналіз проведення профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл та коледжів.
  4. Звіт студентів факультету за результатами проходження виробничої практики в Німеччині (в рамках програми ЛОГО). Студенти О. Троцишин, Н. Хромей, М. Хомин, С. Коць озвучили умови проходження практики, яка дозволить покращити знання німецької мови, отримати міжнародний досвід та набути професійні знання.