25 березня 2025 року під керівництвом Анни Нестеренко відбулося чергове засідання наукового гуртка «Правознавець», на якому розглядалося питання підготовки студентських наукових робіт для участі у Всеукраїнському конкурсі зі спеціальності 081 Право у 2024/2025 навчальному році.
Гуртківці обговорили тематику обраних досліджень та прозвітували про стан підготовки своїх наукових робіт.

 

18 березня 2025 року на кафедрі права відбувся круглий стіл на тему «Свобода слова та національна безпека України: правові погляди та практичні досягнення».
В ході круглого столу були розглянуті актуальні питання, пов’язані із пошуком оптимального співвідношення між забезпеченням свободи слова як фундаментального права людини та гарантуванням національної безпеки України.
З доповіддю виступив громадський діяч, викладач факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка, фахівець у галузі медіа, журналіст Василь Чорний.
У науковому заході брали участь викладачі та студенти навчального закладу, доповіді яких супроводжувалися жвавими дискусіями.


Студенти спеціальності 081 Право відвідали Львівську обласну раду. В рамках візиту відбулась зустріч з керівницею відділу правового аналізу та моніторингу інвестиційної діяльності Ольгою Юрчук, яка ознайомила присутніх зі структурою апарату Львівської обласної ради, регламентом пленарних засідань та іншими практичними аспектами правової організації роботи органу місцевого самоврядування. Також студенти мали можливість відвідати сесійну залу та особисто відчути себе в ролі учасників імпровізованого сесійного засідання.


В рамках налагодження співпраці з Інститутом Transjus та юридичним факультетом Університету Барселони представники кафедри права та студенти спеціальності 081 Право Львівського національного університету природокористування розпочали участь у серії вебінарів, спрямованих на поглиблення академічного та навчального досвіду для науковців та студентів України.
Так, цикл вебінарів розпочав доктор Марк Таррес Вівес з актуальної та дискусійної теми «Правове регулювання сталої міської мобільності: іспанський досвід для України».


24 лютого – це день, котрий нагадує нам про важливість згуртованості та підтримки одне одного, про необхідність пам’ятати і вшановувати тих, хто віддав своє життя заради майбутнього України.
У зв’язку з цим для студентів спеціальності «Право» факультету управління, економіки та права ЛНУП проведено виховну годину на тему «Три роки супротиву» з метою увіковічення пам’яті наших захисників за їхню непорушну силу духу та героїзм, адже завдяки їм ми маємо можливість бути поруч із сім’єю.
Із вступним словом виступила Галина Ігорівна Грещук, яка наголосила, що студенти – це покоління майбутньої України, на котре буде покладено обов’язок розбудовувати нашу державу. Вона підкреслила також важливість відповідального ставлення до своєї освіти, адже саме знання і активна участь кожного зі здобувачів освіти може забезпечити процвітання країни.


11 лютого 2025 року студенти спеціальності «Право» взяли участь у цікавому та пізнавальному тренінгу на тему «Юридична дедукція в невербаліці. Мистецтво бачити більше за слова», який провела Каріна Перець. Як результат, студенти змогли поглибити свої знання у сфері психології та почерпнули чимало корисної інформації. Спікерка розкрила такі важливі аспекти психології, як знакові системи невербаліки, розповіла про культурний момент у невербаліці, а також змогла розвіяти міфи щодо певних тверджень, пов’язаних з тематикою заходу.


8–9 лютого 2025 року у Львові відбулася щорічна Всеукраїнська школа з юридичного письма «Legal Writing School 6.0», організована Львівським осередком Ліги студентів Асоціації правників України.
Учасниками заходу стали студенти спеціальності «Право», які дізналися про ключові аспекти юридичного письма та його важливість у професійній діяльності юриста.
Програма школи була насичена лекціями та панельними дискусіями, під час яких досвідчені фахівці поділилися практичними порадами щодо вдосконалення навичок роботи з юридичними текстами. Окрім цього, експерти окреслили ефективні методи саморозвитку, що допоможуть студентам розвивати юридичне письмо як важливу складову майбутньої кар’єри.

29 січня 2025 р. спеціальність «Право» отримала сертифікат НАЗЯВО про успішну акредитацію освітньої програми «Право» (бакалаврського рівня), що підтверджує високий рівень надання освітніх послуг за цією програмою. Завідувач кафедри права професор Галина Грещук, гарант освітньої програми «Право» професор кафедри права Богдана Ратушна та увесь колектив кафедри права наполегливо і невтомно працювали для досягнення такого результату. Дякуємо експертній групі Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, зокрема керівнику групи, завідувачці кафедри фінансового і податкового права Національної академії державної податкової служби України професору Марині Глух, завідувачу кафедри кримінального процесу та криміналістики Івано-Франківського навчально-наукового юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія» доценту Віталію Юрчишину та здобувачці вищої освіти за спеціальністю «Право» Ніні Заєвій, за належний рівень організації та проведення експертизи освітньої програми «Право» Львівського національного університету природокористування та високу оцінку якості реалізації цієї програми.

У Львівському національному університеті природокористування на факультеті управління, економіки та права триває (11 листопада – 13 листопада 2024 року) робота експертної комісії щодо акредитації освітньо-професійної програми «Право» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.
До складу експертної групи увійшли:
- Марина Василівна Глух, керівник експертної групи, кандидат юридичних наук, Державний податковий університет (дистанційна форма);
- Віталій Дмитрович Юрчишин, кандидат юридичних наук, Національний університет «Одеська юридична академія» (очна форма);
- Ніна Миколаївна Заєва, здобувач вищої освіти, Національний університет «Острозька академія» (дистанційна форма).
Робота експертної групи є важливим етапом процедури акредитації щодо підтвердження якості провадження освітнього процесу за ОПП «Право» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти у Львівському НУП. Очікуємо, що результати експертизи стануть поштовхом для подальшого розвитку програми та відкриють нові перспективи.