Вітаємо Назара Петрика, студента групи Фін-21, з отриманням Грамоти від в.о. ректора ЛНУП Василя Лопушняка за активну наукову діяльність, вагомі результати в науково-дослідній роботі та з нагоди Дня науки! Бажаємо подальших наукових звершень!


Завершено обговорення проєктів освітніх програм ОС «Бакалавр» та «Магістр» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок». Дякуємо стейкхолдерам, роботодавцям та студентській спільноті за слушні пропозиції.


 

16 травня 2024 року успішно завершила свою роботу IV Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Цифрова трансформація фінансової системи України та країн V-4 в умовах євроінтеграції».
Захід, організований Львівським національним університетом природокористування та Державним податковим університетом, зібрав понад 200 учасників ще з 5 країн світу, зокрема Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини та Індії, які об’єдналися, щоб обговорити актуальні питання цифровізації фінансового сектору в контексті євроінтеграційних прагнень України та країн V-4.

15 травня 2024 року Львівський національний університет природокористування гостинно відчинив свої двері для майбутніх студентів. Цього дня відбувся День відкритих дверей, який подарував учням незабутні враження та відкрив нові можливості для розвитку та самореалізації.
На кафедру фінансів, банківської справи та страхування завітали учні ОЗЗСО Красненської ЗОШ І-III ступенів №1; Лапаївського ліцею імені Героя України Георгія Кірпи Зимноводівської сільської ради Львівського району; Лопатинського ліцею Лопатинської ОТГ Львівської області.
Впродовж дня абітурієнти мали можливість ознайомитися з умовами вступу до університету, етапами вступної кампанії, необхідними документами та термінами їх подання.
Талановиті студенти університету подарували гостям чудовий концерт, наповнений музикою, танцями та позитивними емоціями. Учні відвідали Музей Степана Бандери, зустрілися з деканом факультету управління, економіки та права ЛНУП, дізналися про наявні на факультеті спеціальності, а також особливості студентського життя та дозвілля.
Далі відбулось ознайомлення з науково-педагогічним колективом та аудиторним фондом кафедри фінансів, банківської справи та страхування. Викладачі кафедри розповіли про особливості навчання на спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», можливості для проходження практики та подальшого працевлаштування.
Майбутні студенти отримали багато корисної інформації про університет, особливо про спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», зробивши вагомий крок до успішного майбутнього.
Львівський національний університет природокористування – університет, де Ваші мрії стають реальністю!
 


Друга неділя травня приурочена святкуванню Дня матері, адже все у житті починається з Мами. Здобувачами вищої освіти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» було проведено тематичне виховне заняття на тему «Мати – Берегиня роду».
Мама! Мати! Матуся! Скільки спогадів, тепла і ласки таїть це магічне слово, бо називає людину, чия любов не знає меж, чиїми грудьми вигодувано цілий світ. Це перше слово, мовлене нами, на все життя залишається дорогим у серці. У хвилини радості й печалі пташкою надій злітає з наших уст, тамує біль.


Відкрите заняття – одна з основних форм удосконалення методики викладання, підвищення педагогічної майстерності, обміну досвідом роботи тощо.
Під час занять застосовуються сучасні інформаційні технології, різноманітні методи та інструменти, такі як дискусії, презентації, кейси, що робить процес навчання більш цікавим та інтерактивним, дає змогу студентам показати хорошу результативність та високий рівень володіння теоретичним та практичним матеріалом.
Відкриті заняття продемонстрували високий рівень професійної компетенції та педагогічної майстерності викладачів кафедри.


Кафедрою фінансів, банківської справи та страхування завершено освітній факультатив «Фінансова грамотність – ключ до успіху».
Вітаємо учнів Лапаївського ліцею імені Героя України Георгія Кірпи Зимноводівської сільської ради Львівського району з успішним завершенням навчання та бажаємо впевнено крокувати у доросле життя, розуміючи основи фінансової відповідальності та вміючи приймати мудрі рішення щодо своїх коштів.

 

29 квітня 2024 року відбувся фінальний турнір Всеукраїнського фестивалю інновацій, який став незабутнім та надзвичайно важливим заходом для розвитку інноваційного середовища в Україні.
Його організаторами були: стартап-центр «Spark» НТУ «ХПІ» разом з МОН України та Українським фондом стартапів.
Серед спікерів події були Міністр стратегічної промисловості України Олександр Камишін, ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокол, представники партнерів.
Фестиваль стартував на початку квітня, зібрав 86 стартап-проєктів з різних міст України: Львова, Рівного, Кам’янця-Подільського, Херсона, Києва, Запоріжжя, Харкова, а також з Нідерландів та Китаю.
До фіналу дійшли 18 найактуальніших стартапів з різних галузей: військової, медичної, культурної тощо.
Серед фіналістів і стартап-проєкт команди кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЛНУП – «Фінансовий компас».
Кожен з проєктів фіналістів – це вагомий внесок у вирішення актуальних проблем та розвиток новаторських підходів у різних галузях нашого життя.
Фестиваль став для учасників не лише платформою для презентації, але й можливістю знайти нових партнерів, отримати корисний досвід та натхнення для подальших звершень.
Радіємо цій прекрасній нагоді та вітаємо фіналістів!
https://www.facebook.com/share/r/MnUzJmrFWoAgwnGg/


Щиро вітаємо учнів Лапаївського ліцею імені Героя України Георгія Кірпи Зимноводівської сільської ради Львівського району з успішним проходженням освітнього факультативу «Фінансова грамотність: ключ до успіху».
Це чудове досягнення, яке свідчить про ваше прагнення до знань, відповідальність та готовність до прийняття свідомих фінансових рішень у майбутньому.
Особливо приємно, що усі слухачі факультативу продемонстрували високий рівень знань та вмінь, успішно склавши підсумковий тест.
Отримані вами Сертифікати учасника стануть не лише підтвердженням ваших здобутків, але й цінним доповненням до вашого портфоліо.
Віримо, що здобуті на факультативі знання та навички стануть для вас міцним фундаментом для досягнення успіху в особистому та професійному житті. Бажаємо вам подальших успіхів у навчанні, впевнених кроків до омріяних цілей та фінансового благополуччя!

 


24 квітня 2024 р. в рамках участі команди «Фініки» у міжнародному проєкті «Відновлення через соціальне підприємництво», організованому ГО «Джуніор Ачівмент Юкрейн», відбулася зустріч із його організаторами. На зустрічі менеджером проєкту Єлизаветою Міленіною було представлено команді, сформованій зі здобувачів вищої освіти та викладачів кафедри фінансів, банківської справи та страхування Львівського національного університету природокористування, ментора – досвідченого підприємця, виробника крафтової продукції, власника Майстерні пряників «Юрашки» Іллю Верхоляка. В процесі заходу учасники команди висловилися з приводу ідеї стартап-проєкту, обмінялися думками щодо плану подальшої співпраці, результатом якої буде розробка бізнес-плану і представлення його на пітчингу.