У період з 2 по 6 вересня на кафедрі менеджменту імені професора Євгена ХРАПЛИВОГО, наставниками академічних груп були проведені виховні години для здобувачів вищої освіти ОС "Магістр" спеціальності 073 "Менеджмент".
Під час зустрічей здобувачів було ознайомлено з Положенням про академічну доброчесність у ЛНУП, після чого вони підписали декларації про її дотримання. Також здобувачів ознайомлено з Положенням про порядок навчання за індивідуальним графіком студентів ЛНУП, Положенням про дуальну форму здобуття вищої та фахової передвищої освіти у ЛНУП, а також Положенням про порядок визнання результатів навчання, отриманих у неформальній та/або інформальній освіті у ЛНУП. Ще одним з пунктів виховної години стало проведення інструктажу з техніки безпеки та ознайомлення з правилами поводження та евакуації під час повітряної тривоги, а також екскурсія укриттями Університету.

Колектив кафедри менеджменту імені професора Євгена Храпливого щиро вітає переможців конкурсу «Alma mater очима здобувачів вищої освіти», зокрема студенток академічної групи Мо-21 Аліну Фостяк, Юлію Гіль та Галину Нечипір з перемогою у номінації «Найкраще відеопредставлення університету», а також переможців у номінації «Найкраще відеопредставлення спеціальності» – студентку академічної групи Мо-11 Діану Гузарську та всю команду учасників.
Щиро вітаємо вас із цим визначним досягненням! Ваша креативність, наполегливість і талант стали основою цієї перемоги, яка не лише засвідчує ваші особисті здобутки, а й робить честь нашій кафедрі.


Ти мужня, чуєш?! Не посмій упасти.
У тебе ж стільки сили у очах.
У тебе воля, а її не вкрасти,
Хоч би і підступив зненацька страх.
Ти бойова, успішна, ти незламна,
Ясніша сонця і чистіш води.
Тобою всі захоплювались здавна,
Бо кращої у світі не знайти.
Ти у бинтах ховаєш свої рани,
Тільки міцнієш в відповідь на зло.
І поки світ жує русні обмани,
Ти витираєш стомлене чоло.
Ще трішки потерпи, моя єдина,
І нелюдам коритися не смій.
Моя багряна, калинова Україно,
Ми виграємо цей запеклий бій!


Твори Кузьми Скрябіна, зокрема повість «Я, "Побєда" і Берлін», давно стали класикою української літератури. Їх із задоволенням читають люди різного віку, і студенти – не виняток.
Важко уявити собі іншого автора, який з таким же дотепним гумором зумів би зобразити стару автівку «Побєда». Її подорож до Берліна, сповнена пригод, не може не розвеселити читача.
Здобувачі вищої освіти академічної групи Мо-11 з наставником Іриною Колодій сьогодні мали чудову можливість поринути у світ повісті Кузьми Скрябіна «Я, "Побєда" і Берлін». Вони переглянули екранізацію твору, яка виявилася веселою, теплою та атмосферною кінострічкою.
Повість «Я, "Побєда" і Берлін» – це не просто весела історія. Вона також змушує нас замислитися над важливими життєвими цінностями, такими як дружба, взаємодопомога і віра в себе.
Перегляд екранізації повісті став для студентів не лише розвагою, але й справжньою подорожжю у світ української культури. Вони не лише познайомилися з творчістю Кузьми Скрябіна, але й отримали можливість по-новому глянути на події 90-х років.


19 березня на кафедрі менеджменту імені професора Євгена Храпливого за участю капелана університету о. Івана Венгрина та науково-педагогічних працівників кафедри відбувся виховний захід для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» зі спеціальності 073 «Менеджмент» на тему «Піст. З чим його (не) їдять».
Університет вже багато десятиліть плекає виховання студентської молоді в християнських традиціях. А оскільки цього тижня у православних християн розпочався період Великого посту, сьогоднішній захід був неминучим.
Обговорили наступне: що таке піст, що під час нього можна робити, а що категорично забороняється, як правильно постити і хто звільняється від посту, як правильно приступати до сповіді та ще багато інших речей, пов’язаних з релігією, які вийшли далеко за межі теми.
На завершення зустрічі заступник завідувача кафедри з навчально-виховної роботи, Phd, в.о. доцента Михайло Лизак від імені всього колективу кафедри подякував о. Івану за виділений час та таку цікаву, актуальну і пізнавальну розмову.


В українському національному календарі дата 22 січня посідає одне з провідних місць. Так, саме 22 січня 1918 року Універсалом Центральної Ради було проголошено незалежність Української Народної Республіки. Роком пізніше, 22 січня 1919 року, у Києві на Софійській площі проголошено Акт Злуки (об’єднання) українських земель в єдину Україну, стверджувалось об’єднання двох тодішніх держав – УНР та ЗУНР, що постали на уламках Російської і Австро-Угорської імперій, – в єдину соборну Українську державу.

Студенти першого курсу спеціальності 073 «Менеджмент» разом з наставником Іриною Колодій взяли участь у виставці «Наша єдність», присвяченій Дню Соборності України, яка проходить в Науковій бібліотеці Львівського національного університету природокористування. Історичну довідку надала директор бібліотеки Марія Грицевич.

Ми вдячні Збройним Силам України, які є запорукою того, що соборній Україні бути. Тимчасово окуповані території неодмінно будуть звільнені від російських загарбників, так само як буде звільнено і найбільшу в Європі атомну електростанцію – Запорізьку.

Метою сьогоднішньої боротьби є перемога соборної України, і досягнути її можливо лише в єдності всього українського суспільства.


Пам’ять голоду, пам’ять серця

В руках, що виростили хліб,

Не залишили і зернини.

Ні, рід наш в горі не осліп –

Ти все згадаєш, Україно!

Згадай усе ти, щоб воздать

Близьким і дальнім людоморам.

Хоч радість легше пам’ятать,

Та треба пам’ятать і горе.

27 листопада 2023 року відбулася відкрита виховна година в академічній групі Мо-11. Захід організований наставником групи доктором філософії, в.о. доцента Іриною Колодій спільно із Науковою бібліотекою ЛНУП.

Єднаючись у такий спосіб у вшануванні тих, хто став жертвою геноциду голодом, ми нагадуємо собі й усьому світу, що темрява не може перемогти, що рано чи пізно зло засуджують, а жертв – пам’ятають і шанують.

У контексті проведення заходу здобувачі вищої освіти озвучували історичні факти Голодомору 1932–1933 років, свідчення очевидців.

Директор Наукової бібліотеки ЛНУП Марія Грицевич презентувала виставку «Скорботна пам’ять поколінь», акцентувала на важливості дослідження питання Голодомору-геноциду, зосередивши увагу на підбірці видань, що розкривають злочини комуністичного тоталітарного режиму. Цими виданнями бібліотека поповнилась завдяки Музею Голодомору, Національній асоціації дослідників Голодомору-геноциду українців.

Богдана Гутей прочитала глибоко емоційну поезію «Найтяжчий гріх» (Рабів до раю не пускайте) автора І. Вовка, яка викликала у присутніх в залі відчуття болю і співпереживання.

Усі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та запаленням свічок.

Запалімо свічу у душі!

Запалімо свічу у вікні…

Валькірія Крісман


Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього.

М. Сервантес

 

24 жовтня 2023 р. здобувачі вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент» першого року навчання разом із наставником д.ф., старшим викладачем кафедри Іриною Колодій відвідали місце історії та пам’яті – Музей історії університету.

Лейтмотивом пізнавальної зустрічі стали слова відомого професора, громадського діяча Євгена Храпливого, який наголошував, що «здобувати освіту, знання – це обов’язок кожного свідомого українця».

Висловлюємо глибоку вдячність директору музею професору Петру Даниловичу Завірюсі за теплу зустріч та цікаву розповідь про історію університету.

 


В перший тиждень жовтня викладачами кафедри менеджменту ім. проф. Є.В. Храпливого, які є наставниками академічних груп, проведено виховні години, присвячені Дню захисників і захисниць України. Заходи розпочались з вшанування Героїв, що віддали свої життя за територіальну цілісність і суверенітет України, хвилиною мовчання. Під час виховних годин обговорено передумови та історію відзначення державного свята, а також його надзвичайну актуальність та важливість в умовах російсько-української війни.

Щира вдячність всім, хто захищає Україну!

Слава Україні! Героям слава!

 


Книги – кораблі думок, що мандрують по хвилях часу і бережно несуть свій дорогоцінний вантаж від покоління до покоління.

Ф. Бекон

 

20 вересня здобувачі вищої освіти академічної групи Мо-11 разом із наставником д.ф., старшим викладачем Іриною Колодій відвідали Наукову бібліотеку Львівського національного університету природокористування. Студенти мали можливість ознайомитись з історією створення та формування книжкового фонду бібліотеки, розміщенням відділів та стати її користувачами.

Щиро вдячні директору Наукової бібліотеки ЛНУП Марії Грицевич за цікаву та пізнавальну розповідь-екскурсію про цінність книги в сучасному світі

 


Ні на що не здадуться навіть найкращі нагоди й готовність допомогти, якщо сама нація не виборює й не кує своєї долі власною боротьбою.
С.А. Бандера
У рамках проведення виховного заняття здобувачі вищої освіти 1 року навчання спеціальності 073 «Менеджмент» разом із наставником, д.ф., старшим викладачем Іриною Колодій відвідали музей провідника ОУН-УПА Степана Бандери у Львівському національному університеті природокористування.
Студенти поглибили свої знання про життя і боротьбу за сильну, вільну та незалежну Україну Людини, кроки якої завжди лунатимуть у стінах нашого університету.
Висловлюємо слова подяки директору музею за цікаву, змістовну та пізнавальну екскурсію.