08 грудня 2016р. декан економічного факультету, в.о. проф. кафедри міжнародних економічних відносин Я.С. Янишин та викладач кафедри О.Б. Булик провели профорієнтаційну роботу в школах Кам’янка-Бузького району. Зокрема було відвідано Ременівську ЗОШ І-ІІІ ступеня, Жовтанецький НВК та Великоколоднівський НВК, де учням 11 класів повторно було надано інформацію та роздано буклети про умови вступу, навчання та проживання у Львівському НАУ.

Разом із викладачами у профорієнтаційній роботі взяли участь студенти економічного факультету, які влітку 2016 р. побували на виробничій практиці за кордоном у Польщі та Німеччині. Студенти поділилися власними враженнями від навчально-виховного процесу у нашому університеті та розповіли про практику за кордоном.