У період з 14 грудня по 16 грудня 2016 р. відповідно до наказу МОН України № 329-А від 13.12.2016 р. в університеті працювала експертна комісія Міністерства освіти і науки України у складі: д.е.н., проф. Орєхова Тетяна Вікторівна – проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Донецького національного університету ім. Василя Стуса і д.е.н., проф. Миценко Іван Михайлович – завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Кіровоградського національного технічного університету.

З висновками експертної комісії МОН України за результатами проведення акредитаційної експертизи підготовки магістрів спеціальності 8.03050301 «Міжнародна економіка» (за спеціалізованими програмами) можна ознайомитись в доданому файлі.