У вівторок, 7 березня 2017 року в 324 аудиторії у Львівському національному аграрному університеті на економічному факультеті відбулася щорічна Всеукраїнська студентська науково-практична конференція на тему: «Сучасний менеджмент: витоки, реалії та перспективи розвитку», присвячена 66-ій річниці від дня народження д.е.н., професора Петра Степановича Березівського.

Розпочалася конференція зі вступного слова-привітання д.е.н., в.о.проф., зав. кафедри менеджменту ім. проф. Є. Храпливого В.А. Колодійчука. Далі були прослухані тематичні виступи наступних студентів:

1) Ю. Дропа. Цінності як чинник успіху менеджера;

2) М. Винників. Суть та чинники конкурентоспроможності в аграрному виробництві;

3) І. Бігун. Управління маркетингом та шляхи його вдосконалення в аграрних підприємствах Львівської області;

4) А. Маслій. Сучасні тенденції державної фінансової підтримки сільського господарства;

5) Н. Хромей. Принципи створення «блакитних океанів» у галузі виноробства;

6) С. Тарадай. Дослідження методів лідерства в управлінні;

7) Х. Шуміляс. Професійне та духовне становлення особистості менеджера. Самоменеджмент;

8) Л. Михальчук. Індекс соціального розвитку: Україна та світ;

9) Ю. Людвік. Мотивація як складова активної трудової діяльності.

За результатами Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції сформований збірник тез.