3 березня на базі Сумського державного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі науки «Державне управління» (економічна секція), який проходив у формі підсумкової науково-практичної конференції.

Студентські наукові роботи відображали широкий спектр актуальних питань з державного управління, зокрема управління зайнятістю, електронного врядування, ефективного формування місцевих бюджетів, стратегії управління містом, управління територіальними громадами тощо.

Конкурсною комісією із 50 робіт за економічним напрямом попередньо були відібрані та запрошені автори 16 студентських наукових робіт, із яких 13 було відзначено дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів. Студентка групи  Мо-41 Наталя Герелюс (науковий керівник к.е.н., доцент кафедри економічної теорії Н.Б. Зеліско ) була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.