В Україні тривають Шевченківські дні. Чимало заходів до цих пам’ятних днів відбувається й у Львівському національному аграрному університеті, на економічному факультеті зокрема. Тому 23 березня 2017 р. кафедрою права і підприємництва проведено семінар: «Прем’єра-спогад рукописної книги поезій Тараса Шевченка, присвячена 3-тій річниці з дня її видання». До участі були залучені студенти факультету групи Фін-22СП, Птб-11 та наставники академічних груп. В семінарі взяли участь: керівник підрозділу з виховної роботи Оксана Качмар, український вчений-бібліограф, доктор історичних наук, професор кафедри історичного краєзнавства Львівського національного університету імені Івана Франка Богдан Якимович, учень Дублянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. А. Жаловаги  Роман Марків, заступник декана з наукової роботи Галина Брик, заступник декана з виховної роботи Оксана Булик, працівник наукової бібліотеки ЛНАУ, кандидат наук із соціальних комунікацій Марія Павлюх, а також викладачі кафедр економічної теорії, обліку та оподаткування, фінансів, банківської справи та страхування, менеджменту організацій ім. проф. Є. Храпливого, інформаційних технологій, міжнародних економічних відносин.

Гостей привітала Оксана Качмар. Її розповідь плавно продовжив проф. зав. кафедри Юрій Губені, який під час презентації розповів про цікаві моменти створення цього унікального видання.

Під загальне схвалення учень Дублянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Роман Марків пригадав свої переписані від руки рядки та викликані цим емоції. Вірш у його виконанні схвилював усіх. Усіх також захопила яскрава та наповнена цікавими фактами розповідь-екскурс професора Богдана Якимовича.

На завершення слово взяв доцент кафедри менеджменту організацій ім. проф. Є. Храпливого Денис Черевко, який не лише нагадав досвід багатьох колег із переписування поезій Кобзаря, але й подякував укладачам – викладачам кафедри права і підприємництва. Колективна фотографія учасників семінару була свідченням загальної подяки усім тим, хто долучився до переписування книги поезій Тараса Шевченка.

Читаймо серцем, сприймаємо розумом, переписуємо руками!