30 березня 2017 року викладачі економічного факультету доц. А. М. Желєзняк, доц. Г. В. Брик, доц. Г. В. Східницька та студенти М. Грисьо і С. Миколаїв взяли участь в інформаційному дні, організованому у Львівській національній академії мистецтв Національним Еразмус+ офісом на тему «Можливості Програми ЄС Еразмус+ для ВНЗ та студентів, випускників, викладачів та адміністративного персоналу».

Інформаційний день щодо можливостей в рамках Програми Еразмус+ складався з двох частин:

- перша частина – для викладачів та представників адміністративного персоналу ВНЗ, щодо створення та реалізації проектів з в рамках Програми Еразмус+ напрям КА1 (навчальна мобільність), напрям КА2 (проекти співпраці: розвиток потенціалу вищої освіти), Жан Моне;

- друга частина – для студентів (бакалавр, магістр, аспірант), що зацікавлені в можливостях академічної мобільності в рамках Програми Еразмус+ (міжнародна кредитна мобільність за обміном, ступенева мобільність на спільні магістерські та PhD програми).