Анжелу Маслій, студентку групи Фін-61, старосту студентського наукового гуртка «Фінанси, банківська справа та страхування» з IV місцем у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Державні фінанси».

Олімпіада проводилась 4-7 квітня 2017 року в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнєца.

Крім того, за застосування компетентнісного підходу при виконанні конкурсного завдання на олімпіаді, студентку А. Маслій було відзначено Грамотою.

В даному університеті одночасно із зазначеною олімпіадою проходив ще й ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит», у якій Анжела Маслій також взяла активну участь. За результатами Олімпіади студентка нагороджена Грамотою за глибокий аналітичний підхід до розв’язання практичного завдання.

Доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування А.В. Колодій курував процес підготовки студентки до даних олімпіад та взяв участь у роботі журі, за що був відзначений Подяками за плідну роботу.