6-7 квітня 2017 р. на базі Луцького НТУ відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент», у якому мали змогу перевірити свої знання молоді фінансисти із 50 вищих навчальних закладів України, зокрема і з Львівського національного аграрного університету.

Одним з переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент» став Олександр Коцюбинський, студент економічного факультету ЛНАУ спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», який у ІІ етапі олімпіади зайняв III місце.

Також грамотою за перемогу в Номінації «За знання методів фінансового менеджменту» у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент» нагороджена Яна Євтушик, студентка економічного факультету спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Підготовкою студентів для участі в олімпіаді займалась к.е.н, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування О.В. Рубай.