12–14 квітня 2017 року в Університеті державної фіскальної служби України кафедрою банківської справи та фінансового моніторингу ННІ фінансів, банківської справи був успішно проведений ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Банківська справа». В олімпіаді взяли участь 38 студентів з 20 вищих навчальних закладів України. Представником від кафедри фінансів, банківської справи та страхування Львівського національного аграрного університету була студентка 6 курсу Ірина Фуртак, яка нагороджена Дипломом IV ступеня.

Олімпіада проходила у 3 тури: бліц-турнір, комп’ютерне тестування та виконання письмових завдань. У склад журі олімпіади було включено к.е.н., доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЛНАУ І.М. Тофана, який фахово брав участь в обговоренні результатів та рецензуванні робіт.