На базі кафедри економічної теорії та історії економічної думки Одеського національного університету імені І. І. Мечникова з 5 по 7 квітня 2017 року було проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Економічна теорія».

Другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади передбачав:

* Виконання тестового завдання з дисципліни «Економічна теорія»;
* Виконання письмового завдання з дисципліни «Економічна теорія», яке включало теоретичні питання творчого характеру та практичні завдання розрахункового характеру.

В олімпіаді взяли участь 70 учасників з 37 ВНЗ  України. За результатами олімпіади студентка групи Мев-12сп Христина Вавринів здобула диплом за VI місце, а студент групи Мо-32 Степан Лесюк отримав грамоту за оригінальний підхід до виконання творчого завдання. Завідувачка кафедри економічної теорії Н.Б. Зеліско отримала подяку за активну участь у роботі журі.