25 квітня 2017 року на кафедрі обліку та оподаткування відбувся захист курсових робіт з дисципліни «Аудит» студентів денної форми навчання груп Оа-41 та Оа- 22сп напряму підготовки «Облік і аудит».

Студенти продемонстрували дослідження згідно конкретної тематики, оригінальність вирішення поставлених завдань, ступінь володіння методами дослідження, логічність, послідовність, аргументованість, грамотність викладення матеріалу, запропоновували шляхи вдосконалення аудиту у досліджуваних підприємствах. На запитання членів комісії надали вичерпні відповіді.

Захист курсових робіт відбувся на високому рівні, і супроводжувався мультимедійними презентаціями.

Комісія у складі: к.е.н., доц. Г.В. Сиротюк, к.е.н., доц. Н.М. Жидовська, к.е.н., в.о. доц. І.Я. Салука –– вітають студентів із успішним захистом курсових робіт і бажають подальших успіхів.