17 травня 2017 року в рамках проведення Днів науки в Львівському національному аграрному університеті на кафедрі міжнародних економічних відносин відбулася І Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Міжнародні економічні відносини України в умовах інтеграційних процесів: стан, проблеми та перспективи розвитку». Відкрили конференцію заслужений працівник сільського господарства України, декан економічного факультету, к.е.н., в.о. професора Я.С. Янишин, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, д.е.н., професор С.С. Гринкевич та почесний гість університету д.е.н., професор кафедри фінансів суб’єктів господарювання О.А. Біттер, котрі наголосили на актуальності теми конференції та необхідності залучення молоді до науково-дослідної роботи.

До участі в конференції долучилися 70 студентів з різних ВНЗ України: Тернопільського національного економічного університету, Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, Мукачівського аграрного коледжу, Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), Львівського торговельно-економічного університету, Харківського навчально-наукового інституту Університету банківської справи, Полтавської державної аграрної академії, Національного авіаційного університету (м. Київ), Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Вінницького національного аграрного університету, Львівського національного університету ім. І. Франка, НУ «Львівська політехніка», Маріупольського державного університету, НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського», Львівського національного аграрного університету.

Доповіді студентів були змістовними, цікавими, та розкривали гострі проблеми розвитку міжнародних економічних відносин України і шляхи їх подолання. Особливу увагу привернула доповідь студента групи МЕК-21 ЛНАУ Юрія Байдецького, який презентував своє дослідження на англійській мові. За результатами конференції студенти були нагороджені грамотами за активну участь.

Вкладення:
Скачати цей файл (Збірник студ.конф.2017.pdf)Збірник студ.конф.2017.pdf3442 Кб