31 травня 2017 року у залі засідань Вченої ради Львівського національного аграрного університету відбувся ІІ етап конкурсу «Кращий студент-науковець Львівського національного аграрного університету – 2017».

Студенти економічного факультету, які були переможцями І етапу цього Конкурсу гідно представили результати своєї науково-дослідної роботи за 2016–2017 н. р., продемонстрували хороші ораторські здібності, змістовне презентування своїх наукових досліджень, зарекомендували себе як сумлінні, старанні, добросовісні, здатні працювати з великими обсягами економічної інформації, а також такі, які володіють інноваційними підходами до вирішення проблем, мають активну наукову і громадянську позицію.

Результатом плідної праці студентів-економістів у ІІ-му етапі Конкурсу є отримання призових місць: Ярина Михайлівна Овсяник відзначена дипломом І ступеня, Анжела Василівна Маслій – дипломом ІІ ступеня, Віктор Васильович Кулявець – дипломом ІІІ ступеня.

Колектив економічного факультету радіє за своїх студентів-переможців і бажає їм подальших наукових здобутків!