18 травня 2017 року в рамках тижня науки у Львівському національному університеті на кафедрі економіки втретє відбувся круглий стіл на тему : «Форсайт євроінтеграційних процесів в АПК України».

Незмінними учасниками були викладачі й студенти ЛНАУ, а також запрошені професори з Львівського національного університету імені Івана Франка, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Інституту регіональних досліджень НАН України.

Цікава тематика заходу не залишила байдужим жодного учасника заходу. Поділившись власним баченням такого виду передбачення перспектив розвитку АПК, учасники досягнули консенсусу стосовно доцільності використання Форсайт-досліджень у аграрній сфері. Сподіваємось, що цей захід розширить зацікавлену наукову аудиторію, сприятиме впровадженню Форсайт-досліджень у практику діяльності господарств й надалі залишиться доброю традицією на кафедрі економіки Львівського національного аграрного університету.